ON-LINE KÁVA SE SOŇOU NEDOMOVOU O ARGUMENTECH PRO ODBORNÉ TESTOVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ

Ve středu 18. května 2022 pomůže Soňa Nedomová z Thomas International CZ na naší HR ON-LINE KÁVĚ odpovědět našim HR členům na otázky spojené s testováním zaměstnanců. A krátký rozhovor se Soňou na úvod:
Kdy je nejlepší doba na využití Vašich služeb? Nejlepší doba je tady a teď pro HR profesionály, ne když si chci jen něco zkusit.
V čem může Vaše služba HR opravdu dobře pomoci? Produkty a služby TI šetří a zrychlují, zjasňují personální procesy, šetří čas a prostředky, poskytují informace, které nemůžete tady a teď zjistit jiným způsobem.
Co nejvíce HR využívají v současné době? Hitem je hodnocení 360 – zpětná vazba a HPTI (ukazatel vysokého potenciálů pro talent management.
V čem nejvíce HR při využívání Vašich diagnostických metod chybují? Všeobecně největší chybou je pocit, že si vše musím udělat sám/sama a že je dnes stále nutné vybírat a čekat na vhodné uchazeče nebo spoléhat na to, že když 1. v měsíci obsadím pozici, mám vyhráno.
Nějaké doporučení na závěr? HR je opravdu business partner pro manažery a významně ovlivní ekonomické výsledky. Nehledejte jednoduchá a zázračná řešení a pracujte s poskytovateli, kteří mají zkušenosti a opravdu ověřené reference. I uchazeči hodnotí Vaši firmu podle Vašeho dodavatele.
ON-LINE KÁVA se Soňou Nedomovou ve středu 18. května 2022 od 10:00 h. A chcete se raději zkušebně otestovat osobně? Náš HR klub plánuje HR breakfast se Soňou a jejím týmem v úterý 19. července v Ostravě, ve čtvrtek 21. července v Brně, v úterý 23. srpna v Pardubicích a ve čtvrtek 25. srpna v Olomouci. Přihlásíte se snadno na stránkách našeho HR klubu. Pro členy HR klubu zcela zdarma.