POZVÁNÍ NA BŘEZNOVÉ HR AKCE PRO ČLENY KLUBU

Fyzická HR setkání jsou plánovány na:
– úterý 29. března 2022 od 09:00 h do 12:00 h do Ostravy (hotel Harmony club),
– čtvrtek 31. března 2022 od 09:00 h do 12:00 h do Brna (hotel Courtyard by Marriott).
Pozvání ke kulatému stolu přijal mj. JUDr. David Borovec (Borovec legal) a Ing. Jana Bršťáková (Trexima), aby se odborně vyjádřili mj. k aplikaci směrnic EU k whistleblowingu a rovnému odměňování, vhodnému nastavení a plánovaným kontrolám. Kromě toho bychom diskutovali o aktuálních HR problémech spojených s uprchlíky a válkou na Ukrajině, novinkách v zákoníku práce, zákonu o zaměstnanosti a dalších HR tématech. Jako členové klubu máte tato HR setkání zdarma. Přihlašujte se snadno na stránkách HR klubu.
Nejbližší HR on-line kávy:
– středa 9. března od 10:00 h s Terezou Lipoldovou o zavádění on-line vzdělávání,
– čtvrtek 10. března od 10:00 h s Martinem Doležalem o HR virtuální realitě v náboru,
– úterý 15. března od 10:00 h s JUDr. Davidem Borovcem o whistleblowingu,
– středa 16. března od 10:00 h s Hanou Kohoutovou o konkurenceschopném odměňování – mzdovém benchmarkingu. Jako členové klubu máte i tyto HR on-line kávy zdarma. Přihlašujte se snadno na stránkách HR klubu.
Nejnovější HR rozhovor:
Posílám odkaz na nejnovější HR rozhovor, který právě vyšel a je k dispozici i jako podcast na Spotify a ApplePodcasts s Martinem Horákem, HR specialitou o náboru obchodníků do call centra: https://bit.ly/35EZT8A. Úspěšné a zdravé březnové dny Vám přeje Mgr. Petr Otáhal, MBA, LL.M., předseda klubu personalistů.