Výhody členství

Můžete se bezplatně účastnit všech akcí (konference, worhshopy, semináře a kulaté stoly), které klub pro své členy pořádá. Pokud se nemůžete účastnit Vy osobně, můžete delegovat Vaši účast na Vaší spolupracovnici, nebo Vašeho spolupracovníka, ze stejné organizace. Tím ušetříte nemalé finanční prostředky. Naši členové oceňují, že na klubových akcích a případně e-mailem získávají uceleně nové informace nezbytné pro jejich práci v HR. Hodně se snažíme, aby na klubových akcích vystupovali zkušení personalisté, než teoretičtí odborníci, kteří se nebojí sdílet informace, vyměňovat si informace a upozorňovat na příklady dobré praxe. O tématech, která se na klubových akcích řeší, rozhodují samotní členové klubu. Akce proto nebývají nudné, ale přínosné a reflektují aktuální personální témata. Na klubových akcích se seznámíte s dalšími personalisty z Vašeho okolí a získáte kontakty na zajímavé lidi z HR branže. Členy klubu nejsou „příštipkáři“, kteří stále fňukají, nebo se těší do penze. Takové nepotřebujeme. Našimi členy  jsou skutečně VIP personalisté z našeho regionu a Vy budete jedním z nich.